Service Hotline
+86-755-86524100
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

رده محصول

نسخه الكترونیكی آیفون انتظار میرود 200 دلاری ارزانتر از نسخه OLED باشد

چند روز پیش، شرکت سرمایه گذاری Rosenblatt Securities یک گزارش زنجیره تامین را منتشر کرد. این گزارش نشان می دهد که آیفون نسل بعدی اپل در ماه اوت تولید انبوه را آغاز خواهد کرد. انتظار می رود که اپل یک نسخه LCD از این مدل را با قیمت تقریبی 200 دلار پایین تر از مدل OLED که در حال حاضر در دسترس است فراهم کند.

تحلیلگر روزنبلات Jun Zhang پیش بینی می کند که اپل سه پایه جدید اپل را در پاییز امسال عرضه خواهد کرد. این شامل دو نسخه OLED، صفحه نمایش 5.8 اینچ و 6.5 اینچی و همچنین صفحه نمایش 6.1 اینچی صفحه LCD است. از لحاظ خروجی، نسخه LCD به 60 میلیون دستگاه برسد، با بیش از 50 میلیون نسخه OLED. در نسخه OLED، مدل های 5.8 اینچی تولید حدود 28 میلیون و مدل 6.5 اینچی حدود 22 میلیون دستگاه بود.

در حال حاضر، این گزارش تجزیه و تحلیل زنجیره عرضه جدید به نظر می رسد با دیدگاه های دیگر تحلیلگران در مورد آیفون جدید اپل در این سقوط، اما در پیش بینی تولید کمی متفاوت است.

گزارش همچنین اشاره کرد که "موقعیت مدل های ال سی دی در موقعیت فعال تر است و در محدوده 799 دلار آمریکا قرار دارد." این قیمتها به ارتقاء تعداد زیادی از کاربران آیفون 6 و آیفون 6S برای ارتقا به «آیفون 8S» کمک خواهند کرد. کد نوع Jaguar Jaguar نامیده می شود).

با این حال، تحلیلگر KGI Guo Mingyi تجزیه و تحلیل کمی متفاوت است. اخیرا اظهار داشت که این LCD 6.1 اینچ قیمت پایین تر از 550 دلار تا 650 دلار و قیمت بین 700 تا 800 دلار است. مدل ها ممکن است اسلات دو سیم کارت ارائه دهند و هیچ پشتیبانی از eSIM مورد نیاز است.

در هر صورت، مدل های ال سی دی حدود 200 دلار ارزان تر از مدل های OLED خواهد بود. تحلیلگر ژوئن ژان ژن گفت که کاهش 200 دلار در نتیجه یک سری کاهش هزینه است. جایگزینی OLED ها به ال سی دی ها 50 دلار آمریکا را ذخیره کرده است، و همچنین مواد قاب میانی حدود 20 دلار است. آنها همچنین شامل ماژول های ارتباطی بی سیم و عقب پایان هستند. کاهش هزینه ها برای اجزای مختلف مانند دوربین ها و سنسورهای حساس فشار.

تحلیلگر همچنین اظهار داشت که مدل های ال سی دی همچنان طراحی شیارهای "انفجار" را حفظ می کنند، اما ممکن است مرز کوچک در پایین داشته باشند. هنوز روشن نیست که چرا این مورد است، اما با توجه به تعداد زیادی از این سال از تلفن های LCD روی صفحه نمایش Hai. طراحی این مشکل دشوار نیست، این نوع دستگاه هنوز "چانه" است عمدتا به علت محدودیت های تکنولوژی پانل های LCD، برای ساده سازی تولید و کاهش هزینه ها، سخت ساختن اجزای اتصال پایین مانند آیفون X را می توان از یک طراحی انعطاف پذیر و قابل تنظیم ساخته شده است.

همانطور که برای دو مدل OLED دیگر، تحلیلگران گفتند که آخرین مدل 5.8 اینچی OLED پورشه، بدیهی است که تغییرات قابل توجه طراحی در مقایسه با iPhone X موجود نیست.

مدل های بزرگتر 6.5 اینچی OLED Rolls-Royce با قیمت های بسیار گران قیمت جای خود را ارائه می دهند و برخی از ویژگی های غیر معمول مانند پشتیبانی از iPen را ارائه می دهند که ممکن است مشابه و یا ارجاع داده شود. برای ابزارهایی مانند Apple Pencil، اما مانند iPad این لوازم جانبی نه در جعبه آیفون گنجانده شود

تحلیلگران معتقدند که بزرگترین نمایشگر OLED صفحه نمایش آیفون، طرحهای دو سیم کارت را نیز پشتیبانی می کند که از دو سیم کارت دوگانه پشتیبانی می کند و این ویژگی باعث جذب بازارهای منطقه مانند چین به دلیل استفاده از دو سیم کارت در منطقه آسیا اقیانوس آرام خواهد شد. بسیار محبوب.

علاوه بر این، نسل جدید اپل نسل آیفون نیز فناوری حسگر 3D برای شناسایی صورت را بهبود خواهد بخشید. نسل دوم ماژول های حسگر 3D انرژی کمتری مصرف خواهد کرد و همچنین ویژگی های نرم افزاری جدید را باز می کند. پیش از این گزارش شده بود که این امر عمدتا به دلیل تامین کننده Lumentum ارائه اپل با ماژول VCSEL کارآمد تر است.

این گزارش همچنین یکی از آخرین پیشرفت های ممکن را ذکر می کند. تحلیلگران بر این باورند که آیفون جدید عملکرد ضد آب را افزایش خواهد داد. در حال حاضر آیفون ایکس، آی فون 8 و آیفون 8 پلاس همه رتبه بندی IP67 هستند و می توانند 30 دقیقه غوطه وری در 1 متر آب، اما نسل جدید سیب انتظار می رود که عمق قابل قبول آب تا 10 متر افزایش می دهد.


EBA7C0DFB5467E7367B565F25AD10652B0637DAA_size152_w642_h410.jpg

پرس و جو
Send
تماس با ما
آدرس: طبقه پنجم ساختمان فناوری HSAE پارک فناوری اتباع، شنژن، 518057، چین
تلفن: +86-755-86524100
فکس: +86-755-86524101
ایمیل: info@blazedisplay.com
فروغ نمایش فناوری شرکت گیم